Szkolenia zawodowe

Rynek pracy stawia coraz większe wymagania przed pracownikami, a wiele z nich można spełnić jedynie wtedy, gdy posiada się odpowiednie uprawnienia. Szkolenia zawodowe (kursy zawodowe) przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe. Mogą w nich uczestniczyć zarówno pracownicy (zatrudnieni na konkretnym stanowisku), jak również osoby, które dopiero uczą się nowego zawodu.

Szkolenia zawodowe BHPProgramy oferowanych przez nas szkoleń zawodowych są dostosowane do wyzwań, z jakimi będą się musieli zmierzyć w rzeczywistej pracy ich uczestnicy. Szkolimy na nowoczesnych maszynach wielu wiodących marek światowych, istnieje również możliwość przeprowadzenia szkoleń na sprzęcie pracodawcy. Kładziemy duży nacisk na praktyczną część kursu, która pozwala uczestnikowi przetestować swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji. Szkolenia odbywają się pod pełnym nadzorem instruktorów, którzy na bieżąco korygują błędy i komentują wykonywane przez uczestników ćwiczenia. Stały nadzór i kontrola ekspertów sprawiają, że kursanci od razu poprawiają niedociągnięcia, ucząc się poprawnego sposobu pracy z wykorzystaniem maszyn.

Specjalizujemy się w szkoleniach zawodowych z zakresu kierowania wózkami widłowymi. Nasi trenerzy mają również uprawnienia do przeprowadzania szkoleń z wymiany butli gazowych LPG w wózkach. Dzięki temu w trakcie jednego kursu umożliwiamy zdobycie dwóch certyfikatów.

Dlaczego warto wybrać szkolenia zawodowe organizowane przez firmę Bezpieczna Praca?

  • Kładziemy duży nacisk na praktyczne umiejętności – po krótkim wprowadzeniu teoretycznym poświęcamy większą ilość czasu szkolenia na naukę praktyki
  • Pracujemy na najnowszym sprzęcie i maszynach znanych światowych marek z którymi uczestnicy kursu mogą się spotkać w przedsiębiorstwach
  • Analizujemy na bieżąco postępy uczestników, co pozwala na szybkie skorygowanie pojawiających się błędów